04.08.2016

Слух людини. Як купити слухові апарати

У цій статті вам буде потрібно трохи терпіння, щоб розібратися в принципах роботи слухових апаратів і їх властивості для корекції слуху людини. Тут ми поговоримо про наш слух, його роботу і важливості в нашому житті. Але, повірте, ваше терпіння згодом буде винагороджено і ви дізнаєтесь багато нового про слух і про те як купити слухові апарати.

 

Слухові апарати – шлях до повноцінного життя людини, яка недочуває.

Як купити слухові апарати

 

Слухові апарати – засіб для компенсації втрат слуху. Це визначення.

Людське вухо – це орган слуху і рівноваги, функція якого – виявляти і аналізувати навколишні звуки за допомогою трансдукції (перетворення звукових хвиль в електрохімічні імпульси) і вестибулярний апарат, що дозволяє зберігати відчуття рівноваги.

Чутні людиною звуки отримали назву слухового або звукового діапазону. Частоти вище цього діапазону називаються ультразвуком, а нижче – інфразвуком.

За норму слуху людини в медицині прийнято певний стандарт, обчислений за допомогою середньо-статистичних даних дослідження порогів слуху нормально чуючих людей. Цим стандартом користуються для виявлення втрат слуху при обстеженні (аудіометрії).

Дані аудіометрії, що відрізняються від норми показують ступені втрат слуху і звуковий діапазон, в якому вони виявляються. Ці дані допомагають поставити вірний діагноз (причину падіння чутливості слуху) і знайти рішення для лікування. Якщо лікування неможливо, перш ніж купити слуховий апарат, його потрібно підібрати і настроїти. У цьому нам допоможе діагноз і аудиограмма.

Основні причини втрат слуху – вікові, спадкові, хімічні інтоксикації, запальні процеси різних відділів вуха, цукровий діабет, інсульти … Після лікування деяких захворювань слух може повністю або частково прийти в норму, тому при підозрі на туговухість насамперед потрібно звернутися до лікаря. Але якщо лікування не привело до бажаного результату, потрібно проконсультуватися з вашим ЛОР-лікарем з приводу слухопротезування на наявність протипоказань.

Але не тільки наявність діагнозу і аудіометрії роблять успішними результати слухопротезування, інакше можна було б підбирати і налаштовувати слухові апарати для пацієнтів заочно, без їх присутності. Величезне значення для успішної настройки грають особисті ментальні властивості пацієнта, його спосіб життя, уподобання, характер реакцій на різні звуки …

Тому у нас в Студії Слуха ми приділяємо велику увагу на індивідуальні особливості клієнтів, що в кінцевому підсумку після покупки слухових апаратів його використання для пацієнта стає комфортним і приносить радість.

У нашій Студії Слуха ми готові приділити кожному пацієнтові стільки часу і уваги, скільки це буде потрібно для максимально можливого вирішення проблеми.

 

А це сенс нашої роботи!

`