Слухові апарати у Львові. Знижки, Акції.

 Слухові апарати у Львові   

Батарейки ( Великобританія) по 70 грн. упаковка.

В разі купівлі слухового апарату, у подарунок –  упаковка батарейок.

 

На 2018 рік ми вирішили впровадити найважливіші акції, знижки, подарунки для наших відвідувачів на слухові апарати у Львові.

  • 1 акція – знижка на кожен другий слуховий апарат – 10 відсотків!
  • 2 акція – всі послуги з підбору та налаштуванню – безкоштовно!
  • 3 акція – упаковка батарейок до нового апарату – безкоштовно!
  • 4 акція – ціна упаковки батарейок фірми Rayovac (Великобританія) – 70 гривен!
  • 5 акція – безкоштовні консультації!

Незалежно від дії акцій Ви завжди можете прийти до нас для безкоштовних консультацій і фахівець дасть вам докладну і вичерпну інформацію про слухові апарати та можливості відновлення втрат слуху.

Наш Центр допомоги людям з вадами слуху знаходиться в центрі нашого чудового міста Львова на вулиці Миколи Коперника, 16.

До нас легко дістатися у зручний для вас час тим, хто хоче безкоштовно проконсультуватися або налаштувати і купити слухові апарати у Львові, батарейки Rayovac всього за 70 грн. упаковку чи приладдя та аксесуари. Ви отримаєте допомогу в поліпшенні слуху на найвищому сучасному рівні. У нас тільки високоякісні слухові апарати провідних світових виробників.

Ми маємо двадцятирічний досвід роботи з пацієнтами. В Студії Слуху Ви не знайдете підсилювачів звуку та інших несертифікованих пристроїв сумнівної якості. Вас здивують ціни і акції на всі вироби та обслуговування.

Телефони: +38(050)-588-8308,  +38(098)-883-8402

`