Слухові апарати Belton

Belton

Слухові апарати Belton. Історія фірми.

Все почалося в 1930-х роках, коли Сем і Фей Позен визнали необхідність персоналізації і мініатюризації технологій слухових апаратів. Тоді це був найкращий спосіб допомоги людям із вадами слуху. Сем знав, що слухові апарати того часу не можуть запропонувати корекцію за індивідуальними показниками втрат слуху. Але він хотів, щоб кожна людина почула музику життя «так само ясно, як тон дзвони».

Отже, все почалося з акта допомоги одному, щоб той міг насолоджуватися життям в повній мірі, так починається історія Белтон, коли засновник Сем Позен зробив слуховий апарат для одного.

У 1940 році народилася фірма Beltone Electronics Corporation в скромному будинку в центрі Чикаго, штат Іллінойс. Вона є одним з лідерів в області корекції слуху, що використовує в розробці слухових апаратів передові технології і що приділяє особливу увагу потребам пацієнтів.

Beltone Electronics Corporation зі своєю мережею слухових апаратів отримала оцінки задоволеності пацієнтів на 90 (!) відсотків для продуктів і послуг. Beltone з гордістю продовжує свою довгу історію як найнадійніший бренд в індустрії слухових апаратів і серед дорослих 50 років і старше.

Сьогодні Beltone є одним з найбільших виробників слухових апаратів. Продукти Beltone проходять через незалежну мережу слухових апаратів, які обслуговують пацієнтів в більш ніж 1500 містах по всій Північній Америці. Крім того, продукти Beltone поширюються в 27 країнах, що охоплюють п’ять континентів.

`