Слухові апарати Belton

Belton

Слухові апарати Belton. Історія фірми.

Все почалося в 1930-х роках, коли Сем і Фей Позен визнали необхідність персоналізації і мініатюризації технологій слухових апаратів. Тоді це був найкращий спосіб допомоги людям із вадами слуху. Сем знав, що слухові апарати того часу не можуть запропонувати корекцію за індивідуальними показниками втрат слуху. Але він хотів, щоб кожна людина почула музику життя «так само ясно, як тон дзвони».

Отже, все почалося з акта допомоги одному, щоб той міг насолоджуватися життям в повній мірі, так починається історія Белтон, коли засновник Сем Позен зробив слуховий апарат для одного.

У 1940 році народилася фірма Beltone Electronics Corporation в скромному будинку в центрі Чикаго, штат Іллінойс. Вона є одним з лідерів в області корекції слуху, що використовує в розробці слухових апаратів передові технології і що приділяє особливу увагу потребам пацієнтів.

Beltone Electronics Corporation зі своєю мережею слухових апаратів отримала оцінки задоволеності пацієнтів на 90 (!) відсотків для продуктів і послуг. Beltone з гордістю продовжує свою довгу історію як найнадійніший бренд в індустрії слухових апаратів і серед дорослих 50 років і старше.

Сьогодні Beltone є одним з найбільших виробників слухових апаратів. Продукти Beltone проходять через незалежну мережу слухових апаратів, які обслуговують пацієнтів в більш ніж 1500 містах по всій Північній Америці. Крім того, продукти Beltone поширюються в 27 країнах, що охоплюють п’ять континентів.

1930-і роки

Сам Позен робить перший слуховий апарат, щоб допомогти одному більше насолоджуватися життям.

1940

Компанія Beltone офіційно сформована в Чикаго, штат Іллінойс, США. З’являється слуховий апарат моделі H.

1942

Початок бізнес-моделі ексклюзивної дистриб’юторської мережі.

1945

Гармонія – найменший слуховий апарат в світі.

1958

Випускається перший завушний слуховий апарат (BTE), Minuet.

1961

На ринок виходить перший внутрішньовушний слуховий апарат in-the-ear (ITE). Фірма Beltone тепер має свої представництва ​​в 38 країнах.

1990-ті роки

Впровадження цифрових слухових апаратів.
Лідер в галузі зі створення мініатюрних внутрішньоканальних слухових апаратів (CIC).

1997

Фірму Beltone купує JW Childs.

1999

Philips Searing Technologies купується компанією Beltone.

2000

Beltone продається GN Store Nord і продовжує існувати як незалежний бренд в корпоративних рамках GN (ReSound).

2004

Запуск виробництва EDGE, нової системи відкритого слухопротезування в слухових апаратах.

2007

Beltone запускає Beltone Marq, найменший в світі на той час завушний слуховий апарат з мініатюрним динаміком, розташованим всередині вуха (Receiver-In-Еар).

2009

Beltone Touch представляє технологію по розташуванню мікрофона в вушній раковині (Microphone-in-Concha (MIC)), встановлюючи нові стандарти природного посилення, зменшення шуму вітру і мінімального розміру.

2010

Beltone представляє Beltone True, в якому представлений найменший в світі приймач-в-вусі і перша в галузі бездротова технологія 2,4 ГГц для своїх бездротових аксесуарів для слухових апаратів Direct Line.

2013

Beltone розширює свою лідируючу позицію в галузі слухових технологій для бездротового зв’язку, представивши Beltone First, революційний слуховий апарат, що підтримує зв’язок з iPhone, що дало можливість змінювати гучність, програми та деякі інші функції на екрані смартфона (Made for iPhone®).

2014

Beltone запускає Beltone Boost, перший надпотужний слуховий апарат, який має встановлювати бездротове з’єднання з iPhone (Made for iPhone®). Beltone First отримує престижну премію Red Dot Award 2014 за дизайн продукту.

2015

Beltone відзначає своє 75-річчя, представивши Beltone Legend, найповнішу і персоналізовану лінійку продуктів для слухових апаратів на ринку.

Beltone випускає перший додаток, який контролює настройки слухового апарату від Apple Watch, додаток HearPlus для Apple Watch.

Beltone представляє слухові апарати Beltone Ally, перше базове повне сімейне рішення для використання в галузі 2,4 ГГц прямої бездротової технології і розширені функції обробки звуку.

2017

Beltone представляє слухові апарати Beltone Trust, які дають неперевершену здатність чути мову в галасливих ситуаціях і більшість варіантів підключення до улюблених пристроїв користувачів.

 

`